Kontakt:
pawel@pabre.pl
Skrypt kolorowania raportów Ogame

Skrypt kolorowania raportów Ogame

Skrypt kolorowania raportów Ogame wraz z odpowiednim inferfejsem WWW to parser / lekser raportów z gry MMOSG Ogame. Skrypt porządkuje, oczyszcza i koloruje poszczególne wiersze raportów.

Skrypt kolorowania raportów został napisany w PHP i jest wykonywany w całości po stronie serwera. Interfejs służy jedynie do przesłania danych oraz wybrania opcji. Parser ekstrahuje wszystkie informacje, co pozwala na obliczanie różnych parametrów oraz generowanie praktycznie dowolnej treści wynikowej. Domyślnym (w tej chwili jedynym dostępnym) formatem wynikowym jest BBCode, istniała także wersja generująca kod HTML.

W okresie gdy skrypt był aktywnie rozwijany (2006 rok), znajdował się w czołówce podobnych rozwiązań pod względem możliwości. Na jego podstawie powstało kilka skryptów dostosowanych do wymagań osób tworzących portale poświęcone Ogame.

Interfejs WWW do skryptu znajduje się na stronie http://rw.pabre.pl - jest to ostatnia powstała wersja z września 2006 roku. Od tego czasu prace nad skryptem nie są prowadzone.

Skrypt kolorowania raportów Ogame

Hardware
Software